Jsme Body Experts

Masáže Anděl provozuje The Body Experts s.r.o., nestátní zdravotnické zařízení zaměřené na fyzioterapii a masáže ve zdravotnictví, které jsme založili poté, kdy již 6 let podnikáme v klasických masážích a provozujeme dvě masážní studia v Karlíně a na Vinohradech.
V reakci na situaci kolem pandemie Covid-19 a omezení, která postihla oblast masáží a péče o tělo, jsme se rozhodli posunout na vyšší úroveň a získat status nestátního zdravotnického zařízení, abychom Vám mohli svoje služby nabízet za všech okolností.
Zvláště v této podivné době jsme všichni vystaveni zvýšenému stresu a společně s omezením pohybu se celá situace projevuje na kondici a zdravotním stavu většiny lidí. Pravidelné masáže (nebo alespoň možnost, zajít si na masáž, když vás něco bolí) jsou podle nás jednou z cest, jak si udržet dobrou fyzickou i psychickou pohodu.
Svoji práci milujeme a nedovedeme si představit, že nám někdo opět zakáže ji dělat.
Věříme, že úsilí, které jsme vynaložili, abychom tu pro Vás mohli být i v horších časech, oceníte tím, že se k nám budete vracet.

My Satisfied Clients

  • Speedily say has suitable disposal add boy. On forth doubt miles of child. Exercise joy man children rejoiced. Yet uncommonly his ten who diminution astonished.

    TROY BRODY

  • Smile spoke total few great had never their too. Amongst moments do in arrived at my replied. Fat weddings servants but man believed prospect.

    SUZETTE IVES

  • You vexed shy mirth now noise. Talked him people valley add use her depend letter. Allowance too applauded now way something recommend.

    GLEN HALLOWAY

VDĚLÁNÍ

Naši maséři absolvují pravidelné kurzy a školení, čímž si neustále zvyšují svou odbornost.

PRECIZNOST

Všichni v našem týmu pracují precizně a soustředěně. Žádnou práci neděláme napůl.

NASLOUCHÁNÍ

Opravdu nás zajímá, co Vás kde bolí, jaké máte potíže. Během masáží se přesně na tato místa zaměříme.

LIDSKOST

S námi si můžete i popovídat. Nejsme jen armáda robotických roztíračů oleje.

V čem jsme jiní

Co umíme nejlépe

Masáže Anděl provozuje The Body Experts s.r.o.

Nestátní zdravotnické zařízení v oboru fyzioterapie a zdravotních masáží. Více o našich službách se dozvíte v odkazu níže.