Drazí klienti, k datu 30.9.2023 ukončujeme naše působení v provozovně u Anděla. Dále fungujeme na provozovnách v Karlíně a na Vinohradech. Neuplatněné poukazy a permanentky můžete uplatnit i nadále v těchto provozovnách, pokud Vám to nevyhovuje, vrátíme Vám peníze. Veškeré Vaše dotazy rádi zodpovíme e-mailem, nebo telefonicky.

Odměňte se

Odměnit se  po náročném pracovním dni neni hřích. Zavítejte k nám cestou z práce a shoďte ze sebe pracovní napětí. Relaxační masáž v tichém prostředí našeho studia Vám pomůže přepnout tělo i mysl do režimu pohody a uvolnění.
A přesně to si přece zasloužíte - odpočinout si.

Načerpejte energii

Sedavá práce u počítače a denodenní stres vytváří velké napětí v oblasti šíje a ramen, které se často přenáší i do hlavy. Uvolněním tohoto napětí masáží se Vám obnoví energie a zlepší nálada. Tuto novou energii pak můžete využít pro svoje koníčky, nebo rodinu.
Pro uspěchané nabízíme i 30minutové masáže.

Regenerujte

Ke zdravému životnímu stylu patří sport a ke sportu patří regenrace. Jen díky kvalitní regeneraci se budou Vaše výkony konstantně zlepšovat a vy se budete stále cítit skvěle.
Na sportovní a regenerační masáže k nám chodí profesionální i rekreační sportovci. Svěřte se i Vy do rukou našich masérů a fyzioterapeutů.

Objednejte se na masáž ještě dnes a zajistěte si tak včasný termín. Objednávky přijímáme telefonicky na čísle:

734 222 400

nebo e-mailem na:

info@masazeandel.cz

Proč na masáž k nám

Masírujeme na míru Vašim potřebám
Zaměříme se na Vaše bolavá místa
Máme znalosti a bohaté zkušenosti
Využíváme prvky fyzioterapie
I maséři k nám chodí na masáže ;)

Nejoblíbenější techniky

Fyzio-masáže
Sportovní a hloubkové masáže
Těhotenské masáže
Tejpování
Baňkování
Přijímáme bezhotovostní platby.
Můžete u nás čerpat prostředky z fondu
FKSP.
Akceptujeme také benefitní karty a dárkové šeky
Sodexo, Edenred a Benefit plus.

Naše recenze

Masérka Judita byla milá, šikovná a ochotná poradit s vhodným výběrem cviků na moje bolavá záda a ramena. Následně jsem se k ní objednala i na fyzio cvičení a určitě budu chodit pravidelně.

Lucie Macháčková

Byli jste spokojeni? Budeme rádi i za Vaši recenzi na Google.

Přidat recenzi na Google

Masáže Anděl provozuje The Body Experts s.r.o.

Nestátní zdravotnické zařízení v oboru fyzioterapie a zdravotních masáží. Více o našich službách se dozvíte v odkazu níže.