Jaké masáže nabízíme:

Klasické masáže

Klasické masáže jsou základem nabídky všech masážních studií. Rozdíl je ovšem v kvalitě a pečlivosti provedení. My svou práci děláme odborně a pečlivě. Přijďte se přesvědčit.

Hloubkové masáže

Vychází z klasických masáží, ale provedení je daleko intenzivnější a zaměřené na hlubší vrstvy svalů. Hloubkovou masáží uvolníme každý zatuhlý sval.


Těhotenské masáže

Naší dlouhodobou specialitou jsou těhotenské masáže. Věříme, že budoucí maminky si zaslouží maximální péči a komfort a proto se jim ho snažíme prostřednictvím těhotenských masáží dopřát.

Fyzio-masáže

Funkční spojení klasické masáže a prvků fyzioterapie - mobilizací, měkkých technik, cvičení a protahování. O fyzio-masážích pro Vás připravujeme extra článek.

Baňkování

Účinná a oblíbená technika, jak svaly a fascie uvolnit do hloubky. Baňky působí na uvolnění tkání i tam, kam bychom se rukou nedostali, například mezi žebry, pod lopatkou a podobně. Dle způsobu použití výborně poslouží při mnoha různých obtížích.

Lávové kameny

Zvláště v zimních měsících oblíbená technika. Lávové kameny neuvolňují napětí svalů tlakem, ale teplem. Lávovými kameny skutečně masírujeme a proto prohřejeme celá záda (60 minut), nebo celé tělo (120 minut).

Ajurvédské relaxační masáže

Celotělové masáže inspirované tradičními indickými technikami. Při této masáži se používá velké množství horkého oleje, který vyživí pokožku a hmaty, které harmonizují proudění energie v těle. Ajurvédská masáž je silně relaxační, euforizující zážitek, který jistě stojí za vyzkoušení.

Kineziotejping

Velice moderní technika kinesiologického tejpování je dnes také v nabídce většiny masérů. Ne každý ji ovšem ovládá dobře. Dobře nebo špatně nalepený tejp může rozhodnout o výhře nebo prohře v jakémkoli sportu. Tejpy Vám také mohou ulevit od chronických obtíží, poci od lymfatických otoků, nebo podpořit správné pohybové vzorce. Je to veliká věda a naši terapeutové ji bravurně ovládají.

Lymfatické masáže

Lymfatické masáže pomáhají zlepšit cirkulaci lymfy, snižují otoky, zlepšují metabolismus a očistné procesy těla - detoxikaci. Vhodné jsou po celý rok, jejich hlavní sezóna ale přichází na jaře a v první polovině léta, kdy se otoky končetin tvoří nejčastěji. Lymfatickou masáž lze účinně podpořit i lymfotejpem.

Masáže Anděl provozuje The Body Experts s.r.o.

Nestátní zdravotnické zařízení v oboru fyzioterapie a zdravotních masáží. Více o našich službách se dozvíte v odkazu níže.