Perfektní dárek

Poukaz na masáž dle vlastního výběru je perfektní dárek pro ty, kteří o sebe rádi pečují. Vám navíc ušetří práci s výběrem konkrétního typu masáže, nebo místa, kde má masáž proběhnout. Naše poukazy lze využít ve všech třech našich provozovnách v Karlíně, na Vinohradech i u Anděla.

Další varianty poukazů

Máme pro Vás připraveny i další varianty dárkových poukazů

Těhotenská masáž

Jsme přesvědčeni, že budoucí maminky si zaslouží maximální možnou péči a pozornost a těhotenské masáže jsou u nás velmi oblíbené. Pomáhají snižovat napětí, ulevují od bolestí a zmírňují otoky nohou. Poukaz na těhotenskou masáž je dárek, který se setká s vděkem.

Hloubková masáž

Pro ty, kteří si myslí, že normální masáž je hlazení a oni potřebují "pořádně promačkat", tu máme hloubkové masáže. Relaxační opravdu moc nejsou, ale ta úleva stojí za to. Perfektní dárek pro sportovce, ale třeba i pro horníky. :)

Fyzioterapie

Fyzioterapii nehážeme do jednoho pytle s masážemi a proto na ni máme speciální dárkové poukazy.Kredit na naše služby

Přejete si zkombinovat několik našich služeb dohromady a nechcete deset různých poukazů? Připravíme Vám poukaz na Vámi zvolenou částku.


Ceny poukazů se řídí platným ceníkem.
Ceník
Na poukaz na "masáž dle vlastního výběru" nelze čerpat hloubkové masáže, případně je účtován doplatek 200,- Kč za každých 30 minut hloubkové masáže.
Platnost poukazů je 12 měsíců od data zakoupení. Za zakoupené poukazy peníze nevracíme, nemůžete-li poukaz z nějakého důvodu využít, věnujte ho někomu jinému. Poukazy jsou přenosné.
Můžete vybrat některý z námi připravených poukazů na masáž, nebo Vám vytvoříme poukaz s Vašim vlastním obrázkem i textem věnování.
Dárkové poukazy na masáže objednávejte telefonicky nebo e-mailem.
Poukazy lze po dohodě vyzvednout na provozovně, nebo Vám je zašleme formou PDF.
Telefon pro objednávky poukazů:
+420 734 222 400e-mail: info@masazeandel.cz

You already know it, but Oxygen is super rad.

GET STARTED

Masáže Anděl provozuje The Body Experts s.r.o.

Nestátní zdravotnické zařízení v oboru fyzioterapie a zdravotních masáží. Více o našich službách se dozvíte v odkazu níže.