Perfektní dárek

Poukaz na masáž dle vlastního výběru je perfektní dárek pro ty, kteří o sebe rádi pečují. Vám navíc ušetří práci s výběrem konkrétního typu masáže, nebo místa, kde má masáž proběhnout. Naše poukazy lze využít ve všech třech našich provozovnách v Karlíně, na Vinohradech i u Anděla.
Můžete vybrat některý z námi připravených poukazů na masáž, nebo Vám vytvoříme poukaz s Vašim vlastním obrázkem i textem věnování.
Ceny poukazů se řídí platným ceníkem.
Ceník
Na poukaz na "masáž dle vlastního výběru" nelze čerpat hloubkové masáže, případně je účtován doplatek 200,- Kč za každých 30 minut hloubkové masáže.
Platnost poukazů je 12 měsíců od data zakoupení. Za zakoupené poukazy peníze nevracíme, nemůžete-li poukaz z nějakého důvodu využít, věnujte ho někomu jinému. Poukazy jsou přenosné.
Dárkové poukazy na masáže objednávejte telefonicky nebo e-mailem.
Poukazy lze po dohodě vyzvednout na provozovně, nebo Vám je zašleme formou PDF.
Telefon pro objednávky poukazů:
+420 734 222 400e-mail: info@masazeandel.cz

Další varianty poukazů

Máme pro Vás připraveny i další varianty dárkových poukazů

Těhotenská masáž

Jsme přesvědčeni, že budoucí maminky si zaslouží maximální možnou péči a pozornost a těhotenské masáže jsou u nás velmi oblíbené. Pomáhají snižovat napětí, ulevují od bolestí a zmírňují otoky nohou. Poukaz na těhotenskou masáž je dárek, který se setká s vděkem.

Hloubková masáž

Pro ty, kteří si myslí, že normální masáž je hlazení a oni potřebují "pořádně promačkat", tu máme hloubkové masáže. Relaxační opravdu moc nejsou, ale ta úleva stojí za to. Perfektní dárek pro sportovce, ale třeba i pro horníky. :)

Fyzioterapie

Fyzioterapii nehážeme do jednoho pytle s masážemi a proto na ni máme speciální dárkové poukazy.Kredit na naše služby

Přejete si zkombinovat několik našich služeb dohromady a nechcete deset různých poukazů? Připravíme Vám poukaz na Vámi zvolenou částku.


Přijímáme bezhotovostní platby.
Můžete u nás čerpat prostředky z fondu
FKSP.
Akceptujeme také benefitní karty a dárkové šeky
Sodexo, Edenred a Benefit plus.

You already know it, but Oxygen is super rad.

GET STARTED
Přijímáme bezhotovostní platby.
Můžete u nás čerpat prostředky z fondu
FKSP.
Akceptujeme také benefitní karty a dárkové šeky
Sodexo, Edenred a Benefit plus.

Masáže Anděl provozuje The Body Experts s.r.o.

Nestátní zdravotnické zařízení v oboru fyzioterapie a zdravotních masáží. Více o našich službách se dozvíte v odkazu níže.